Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

Tenis stołowy 2014/15

V MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

Dnia 4 grudnia 2014 r. uczennice naszego gimnazjum: Natalia Kawecka i Joanna Bonkowska z kl. 3b, brały udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w Gdyni i zajęły V miejsce. Było bardzo miło popatrzeć na wysoki poziom gry naszych dziewczyn. Serdeczne gratulacje!


PÓŁFINAŁ TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

Dnia 27 listopada 2014 roku w ZSP nr 1 w Kwidzynie odbył się Półfinał Tenisa Stołowego. Nasze dziewczęta: Natalia Kawecka i Joanna Bonkowska z klasy 3B pod opieką p. Natalii Połeć pokonały drużyny z: Malborka, Sztumu, Mikoszewa. To dało awans do Finału Tenisa Stołowego, który odbędzie się 4 grudnia 2014 r. w Gdyni.

Gratulujemy i trzymamy kciuki:)


NASZE  DZIEWCZYNY SĄ WIELKIE!

Dnia 18 listopada 2014 roku w ZS w Nebrowie Wielkim odbył się POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. W Turnieju brały udział drużyny z Trumiejek, Licza, Gardeji, Nowego Dworu Kwidzyńskiego, Nebrowa Wielkiego oraz z Kwidzyna. Nasze dziewczęta: NATALIA KAWECKA z kl. 3b i JOANNA BONKOWSKA z  kl. 3b pod czujnym okiem p. Natalii Połeć pokonały w wielkim stylu wszystkie drużyny.

Zostały Mistrzyniami Powiatu w Tenisie stołowym!!!

Jedziemy na półfinały!


DZIEWCZYNY GÓRĄ!

Uczennice klasy 3B: Natalia Kawecka i Joanna Bonkowska wygrały Miejski Turniej Tenisa Stołowego, zorganizowany przez p. Natalię Połeć. Natomiast chłopcy w składzie: Sylwester Szydełko z kl. 3D  i Przemysław Dębowski z kl. 1C zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna