Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

Unihokej 2014/15

NASI UCZNIOWIE  NA PODIUM!

Dnia 5 i 6 listopada 2014 roku w naszej szkole odbył się Turniej Unihokeja. Uczniowie Gimnazjum nr 3 po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi!!! Chłopcy w składzie: Winiarczyk Konrad – 1c, Bińczak Patryk – 2e, Zwidryn Paweł – 3e, Szydełko Artur  – 1c, Benderski Kacper – 3e, Aniołkowski Sebastian – 3e, Abdylkadyrov Muslim – 2e, Pankowski Maciej – 1c,Bartosiak Jakub – 1c, Gajaszek Jakub – 1c,  Zboiński Michał – 2e pod okiem trenerów p.Łukasza Sadowskiego i p.Grzegorza Obiały ZAJĘLI I MIEJSCE ! Płeć piękną tego turnieju reprezentowały: Sygnowska Patrycja – 3e, Babiarz Aleksandra – 3e, Gruda Julia – 1c, Pulkowska Wiktoria – 1c, Szuba Natalia – 1c, Sygnowska Andżelika – 1c, Ciszek Paulina – 1c, Januszkiewicz Wiktoria – 2e, Bałdyga Agata – 2e, Krzysztofiak Wiktoria – 2e, Czeszejko – Sochacka Julia – 3e. Dziewczyny, pod czujnym okiem p.Marka Wodzińskiego i p.Doroty Wodzińskiej ZAJĘŁY II MIEJSCE.

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna