Konsultacje dla rodziców i uczniów/wywiadówki w roku szkolnym 2022/23

KONSULTACJE dla RODZICÓW i UCZNIÓW od 1 października

Konsultacje odbywają się będą według następujących zasad:

  • każdy nauczyciel pełni dyżur w celu spotkania z zainteresowanymi raz w tygodniu w godzinach i gabinecie zgodnie z poniższą tabelą,
  • nauczyciele, którzy pracują w szkole w niepełnym wymiarze godzin pełnią dyżur nie w każdym tygodniu.

WYWIADÓWKI

Zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych klas 4-8 na spotkania z wychowawcą klasy w dniu:

  • 13 grudnia o godzinie 16:30

POMIESZCZENIA W KTÓRYCH PRZEBYWAJĄ NAUCZYCIE PODCZAS KONSULTACJI I WYWIADÓWEK:

nazwisko I imię n-laprzedmiotpomieszczeniedzień tygodnia/czas
Blonkowska Małgorzatajęzyk polski32kponiedziałek 7:00 - 8:00
Buchowiecka Dorotawspomaganie36kśroda i czwartek 7:30 - 8:00
Cymuta Małgorzataświetlicaświetlica hwtorek i czwartek 16:00 - 16:30
Galicki Gracjanprzyroda, biologia, technika56kwtorek 15:15 - 16:15
Liss Barbaramuzyka34k1 i 2 wtorek miesiąca 7:00 - 8:00
Hajdukiewicz Andrzej
wychowanie fizyczne27kwtorek 15:30 - 16:30
Gola Elżbietawychowanie fizyczne27kwtorek 16:20 - 17:20
Kushnir Nataliareligia17hpiątek 12:00 - 13:00
Grodecka Annachemia, fizyka, technika, informatyka45kponiedziałek 7:45 - 8:15 i 15:30-16:00
Grzędzicka MałgorzataMatematyka49kwtorek 15:30 - 16:30
Inglot Monikajęzyk angielski48kponiedziałek 7:00 - 8:00
Jastrzębska Jolantaświetlica26h1 i 2 poniedziałek 11:50 - 12:10 i piątek 14:20 - 14:20 miesiąca
Kapuścińska Mariajęzyk polski33kponiedziałek 16:20 - 17:20
Talarczyk Kingageografia46kpiątek 7:00 - 8:00
Wojciechowska Agnieszkachemia45k 1 i 2 piątek miesiąca, 7:30 - 8:00
Judzińska Monika
logopeda18hczwartek 16:30 - 17:30
Kurpiewska Annaedukacja wczesnoszkolna1hwtorek 9:50 - 10:50
Brodecka Patrycja
język angielski47kponiedziałek 16:20 - 17:20
Kurpiewska-Grochowska Kamilajęzyk niemiecki51kponiedziałek 7:00 - 8:00
Labuszewska Beataedukacja wczesnoszkolna15hwtorek 14:00 - 15:00
Świętosławska Marzenamatematyka8k piątek 7:00 - 8:00
Martyka Radosław
wychowanie fizyczne27k1 i 2 środa miesiąca 7:00 - 8:00
Michalik Barbaraedukacja wczesnoszkolna24hwtorek 12:35 - 13:35
Muchlińska-Palak Iwonabiologia, język angielski57kczwartek 15:30 - 16:30
Murawska Martaedukacja przedszkolna6kponiedziałek 10:45 - 11:45
Szumowski Jarosław
historia, wos5kpiątek 15:30 - 16:30
Nowak Annawspomaganie11k1 i 2 środa miesiąca 15:30 - 16:30
Obiała Grzegorzwychowanie fizyczne27kponiedziałek 7:00 - 8:00
Obód Piotrmatematyka50kponiedziałek 7:00 - 8:00
Paczkowska Magdalenaedukacja wczesnoszkolna13hczwartek 12:00 - 13:00
Połeć Nataliainformatyka, technika, edb56k wtorek 7:00 - 8:00
Reszczyńska Krzysztofaplastyka30kśroda 15:30 - 16:30
Rosińska Andżelinajęzyk angielski29kwtorek 7:00 - 8:00
Sępioł Elżbietaedukacja wczesnoszkolna22hwtorek 12:30 - 13:30
Szarłan Marzenahistoria, wos, wspomaganie6kwtorek 15:30 - 16:30
Szumowski Jarosławhistoria, wspomaganie5kpiątek 15:30 - 16:30
Śnieg Magdalenamatematyka7kczwartek 16:00 - 17:00
Warczak Zbigniewmatematyka35kUDPZ
Ważna Jolantainformatyka, wychowanie fizyczne43kponiedziałek 7:00 - 8:00
Wiktorowska Marzennaedukacja wczesnoszkolna25hwtorek 12:45 - 13:45
Zwidryn Izabelaedukacja wczesnoszkolna12hponiedziałek 14:40 - 15:10
piątek 7:00 - 7:30
Demidowicz Michałwychowanie fizyczne27kwtorek 16:20 - 17:20
Łyżwa Martareligia58kśroda 15:35 - 16:35
Magrowska Małgorzatajęzyk polski31kwtorek 7:00-8:00
Salczak Karolinaedukacja przedszkolna6hczwartek 11:30 - 12:30
Ruk Karolinaedukacja przedszkolna6hpiątek 11:30 - 12:30
Rudnik Kamilawspomaganie 9hpiatek 7:00 - 8:00
Olejnik Ewelinaedukacja przedszkolna5hśroda 9:45 - 10:45
Tuszyńska Joannawspomaganieczwartek 12:00 - 13:00
Smeja Sylwiaedukacja przedszkolna5kśroda 7:00 - 8:00
Cyborowska - Moch Bogdanainformatyka51kcodziennie 7:30 - 8:30
Arszyńska Annapedagog 11hśroda 15:00 - 16:00
Lemkowska Izabelawspomaganieczwartek 13:30 - 14:30
Młyńska Gabriela język angielski23hponiedziałek 12:30 - 13:30
Olszewska Marlenawspomaganiewtorek12:45 - 13:45
Radomińska Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna21hwtorek 12:45 - 13:45
Maj Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna14hśroda 12:45 - 13:45
Sadecka Tamaramatematyka35kpiatek 14:30 - 15:30
Łoś Dorotabiblioteka20hwtorek 7.30 - 8.00 , środa 7.30 - 8.00
Paszkowska Magdalenapsychologhwtorek 13:30 - 14:30
Moos Beatabiblioteka4kczwartek 7:00 - 8:00
Schodowski Robertwspomaganie36kczwartek 15:30 - 16:30

k - budynek przy ul. Kamiennej 18
h - budynek przy ul. Hallera 4