2 września 2019 – rozpoczęcie roku szkolnego 2019\2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się:

dla klas I-III w budynku przy ul. Hallera 4 o godzinie 9:30
(pierwszoklasistów zapraszamy na godzinę 9:00)
dla klas IV-VIII w budynku przy ul. Kamiennej 18 o godzinie 11:00

Konsultacje dla rodziców 2019/20

Konsultacje odbywają się tylko dla klas IV-VIII w budynku przy ulicy Kamiennej 18 w pierwszą środę miesiąca.
Zapraszamy na konsultacje dla klas IV-VIII

- godzina 16:30-17:30
n-le: polski, niemiecki, angielski, historia, plastyka, muzyka, zaj. artystyczne, religia, w-f, wspomagający, specjaliści

- godzina 15:30-16:30
n-le: matematyka, biologia, przyroda, chemia, fizyka, geografia, informatyka, zaj. komputerowe, zaj. techniczne, E.D.B.,

POMIESZCZENIA W KTÓRYCH PRZEBYWAJĄ NAUCZYCIELE (TAKŻE PODCZAS KONSULTACJI)

l.p.nazwisko I imię n-laprzedmiotpomieszczenie
1.Blonkowska Małgorzatajęzyk polski32k
2.Buchowiecka Dorotawspomaganie36k
3.Ciepielewska Małgorzatareligia58k
4.Galicki Gracjanwychowanie fizyczne27k
5.Gełdon Eligiuszmuzyka34k
6.Hajdukiewicz Andrzej
wychowanie fizyczne27k
7.Gola Elżbietawychowanie fizyczne27k
8.Górska Anna
religia58k
9.Grodecka Annachemia, technika, zajęcia techniczne45k
10.Grzędzicka Małgorzatawspomaganie36k
12.Inglot Monikajęzyk angielski48k
13.Jastrzębska Jolantaedukacja wczesnoszkolna26h
14.Kapuścińska Mariajęzyk polski, edukacja językowa z rewalidacją7k
15.Kopicińska Annajęzyk polski33k
16.Kosecka Grażynageografia46k
17.Kowalczuk Wiolettafizyka, matematyka56k
18.Kurpiewska Annaedukacja wczesnoszkolna1h
19.Brodecka Patrycja
język angielski47k
20.Kurpiewska-Grochowska Kamilajęzyk niemiecki51k
21.Labuszewska Beataedukacja wczesnoszkolna15h
22.Martyka Radosław
wychowanie fizyczne27k
24.Michalik Barbaraedukacja wczesnoszkolna24h
25.Muchlińska-Palak Iwonabiologia, język angielski57k
26.Nizio Dorotareligia58k
27.Szumowski Jarosław
historia, wspomaganie5k
28.Nowak Annaedukacja matematyczno-przyrodnicza18k
29.Obiała Grzegorzwychowanie fizyczne27k
30.Obód Piotrmatematyka50k
31.Paczkowska Magdalenaedukacja wczesnoszkolna13h
32.Połeć Nataliainformatyka, zajęcia komputerowe, technika, wychowanie fizyczne 42k
33.Reszczyńska Krzysztofaplastyka, zajęcia artystyczne, edukacja artystyczno-ruchowa30k
34.Rosińska Andżelinajęzyk angielski29k
35.Sępioł Elżbietaedukacja wczesnoszkolna22h
36.Szarłan Marzenahistoria, wos, wspomaganie6k
37.Szumowski Jarosławhistoria, wspomaganie5k
38.Świętosławska Marzenamatematyka49k
39.Warczak Zbigniewmatematyka35k
40.Ważna Jolantainformatyka, zajęcia komputerowe, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie43k
41.Wiktorowska Marzennaedukacja wczesnoszkolna25h
42.Zwidryn Izabelaedukacja wczesnoszkolna12h

k-budynek przy ul. Kamiennej 18
h-budynek przy ul. Hallera 4

szkoła promująca zdrowie

facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

Poczta szkolna