Konsultacje dla rodziców i uczniów/wywiadówki w roku szkolnym 2022/23

KONSULTACJE dla RODZICÓW i UCZNIÓW od 1 października

Konsultacje odbywają się będą według następujących zasad:

  • obowiązkiem  rodzica jest wcześniejsze ustalenie w porozumieniu z nauczycielem przez komunikator LIBRUS  dokładnej godziny  wizyty podczas konsultacji,
  • każdy nauczyciel pełni dyżur w celu spotkania z zainteresowanymi raz w tygodniu w godzinach i gabinecie zgodnie z poniższą tabelą,
  • nauczyciele, którzy pracują w szkole w niepełnym wymiarze godzin pełnią dyżur nie w każdym tygodniu.

WYWIADÓWKI

Zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych klas 4-8 na spotkania z wychowawcą klasy w dniu:

  • 10 stycznia o godzinie 16:30 dla klas 4-6,
  • 10 stycznia o godzinie 17:00 dla klas 7-8.

POMIESZCZENIA W KTÓRYCH PRZEBYWAJĄ NAUCZYCIE PODCZAS KONSULTACJI I WYWIADÓWEK:

nazwisko I imię n-laprzedmiotpomieszczeniedzień tygodnia/czas
Blonkowska Małgorzatajęzyk polski32kpiatek 7:00 - 8:00
Buchowiecka Dorotawspomaganie36kśroda i czwartek 7:30 - 8:00
Cymuta Małgorzataświetlicaświetlica hwtorek i środa 16:00 - 16:30
Galicki Gracjanprzyroda, biologia, technika56kponiedziałek 15:00 - 16:00
Liss Barbaramuzyka34k1 i 2 wtorek miesiąca 7:00 - 8:00
Hajdukiewicz Andrzej
wychowanie fizyczne27kwtorek 15:30 - 16:30
Gola Elżbietawychowanie fizyczne27kwtorek 16:20 - 17:20
Grodecka Annachemia, fizyka, technika, informatyka45kponiedziałek 15:35 - 16:05 i środa 14:30-15:00
Grzędzicka MałgorzataMatematyka49kponiedziałek 7:00 - 8:00
Inglot Monikajęzyk angielski48kponiedziałek 7:00 - 8:00
Jastrzębska Jolantaświetlica26h1 i 2 poniedziałek 11:50 - 12:10 i piątek 14:20 - 14:20 miesiąca
Kapuścińska Mariajęzyk polski33kponiedziałek 16:20 - 17:20
Talarczyk Kingageografia46kwtorek 15:00 - 16:00
Wojciechowska Agnieszkachemia45k 1 i 2 piątek miesiąca, 7:30 - 8:00
Judzińska Monika
logopeda18hczwartek 15:30 - 16:30
Kurpiewska Annaedukacja wczesnoszkolna1hwtorek 9:50 - 10:50
Brodecka Patrycja
język angielski47kponiedziałek 16:20 - 17:20
Kurpiewska-Grochowska Kamilajęzyk niemiecki51kponiedziałek 7:00 - 8:00
Labuszewska Beataedukacja wczesnoszkolna15hwtorek 14:00 - 15:00
Świętosławska Marzenamatematyka8k poniedziałek 7:00 - 8:00
Martyka Radosław
wychowanie fizyczne27k1 i 2 środa miesiąca 7:00 - 8:00
Michalik Barbaraedukacja wczesnoszkolna24hwtorek 12:35 - 13:35
Muchlińska-Palak Iwonabiologia, język angielski57kponiedziałek 15:30 - 16:30
Murawska Martaedukacja przedszkolna6kponiedziałek 10:45 - 11:45
Szumowski Jarosław
historia, wos5kpiątek 15:30 - 16:30
Nowak Annawspomaganie11k1 i 2 środa miesiąca 15:30 - 16:30
Obiała Grzegorzwychowanie fizyczne27kponiedziałek 7:00 - 8:00
Obód Piotrmatematyka50kponiedziałek 7:00 - 8:00
Paczkowska Magdalenaedukacja wczesnoszkolna13hczwartek 12:00 - 13:00
Połeć Nataliainformatyka, technika, edb56k wtorek 7:00 - 8:00
Reszczyńska Krzysztofaplastyka30kwtorek 15:30 - 16:30
Rosińska Andżelinajęzyk angielski29kwtorek 7:00 - 8:00
Sępioł Elżbietaedukacja wczesnoszkolna22hwtorek 12:30 - 13:30
Szarłan Marzenahistoria, wos, wspomaganie6kwtorek 15:30 - 16:30
Śnieg Magdalenamatematyka7kśroda 15:30 - 16:30
Warczak Zbigniewmatematyka35kUDPZ
Ważna Jolantainformatyka, wychowanie fizyczne43kponiedziałek 7:00 - 8:00
Wiktorowska Marzennaedukacja wczesnoszkolna25hwtorek 12:45 - 13:45
Zwidryn Izabelaedukacja wczesnoszkolna12hponiedziałek 14:40 - 15:10
piątek 7:00 - 7:30
Demidowicz Michałwychowanie fizyczne27kwtorek 16:20 - 17:20
Łyżwa Martareligia58kponiedziałek 15:35 - 16:35
Magrowska Małgorzatajęzyk polski31kczwartek 7:00-8:00
Salczak Karolinaedukacja przedszkolna6hczwartek 11:30 - 12:30
Ruk Karolinaedukacja przedszkolna6hpiątek 11:30 - 12:30
Rudnik Kamilawspomaganie 9hwtorek 7:00 - 8:00
Olejnik Ewelinaedukacja przedszkolna5hśroda 9:45 - 10:45
Tuszyńska Joannawspomaganieczwartek 12:15-13:15
Smeja Sylwiaedukacja przedszkolna5kśroda 7:00 - 8:00
Cyborowska - Moch Bogdanainformatyka51kcodziennie 7:30 - 8:30
Arszyńska Annapedagog 11hśroda 15:00 - 16:00
Lemkowska Izabelawspomaganie28hczwartek 13:30 - 14:30
Młyńska Gabriela język angielski23hponiedziałek 12:30 - 13:30
Olszewska Marlenawspomaganie9hwtorek 12:45 - 13:45
Radomińska Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna21hpiątek 10:50 - 11:50
Maj Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna14hśroda 12:45 - 13:45
Sadecka Tamaramatematyka35kwtorek 15:250 - 16:25
Łoś Dorotabiblioteka20hwtorek 7.30 - 8.00 , środa 7.30 - 8.00
Paszkowska Magdalenapsycholog10hwtorek 13:30 - 14:30
Moos Beatabiblioteka4kczwartek 7:00 - 8:00
Schodowski Robertwspomaganie36kczwartek 15:30 - 16:30
Kalińczak Mariolawychowanie fizyczne27kwtorek 15:30 - 16:30
Tynda Agnieszkapedagog18kśroda 7:00 - 8:00
Krawczyk Joannawspomaganie17hśroda 7:50-8:50

k - budynek przy ul. Kamiennej 18
h - budynek przy ul. Hallera 4