rok szkolny 2021/2022

KLIKNIJ – wyprawka pierwszoklasisty
Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 zostaną podane do informacji na stronie szkoły w późniejszym terminie.

Msza święta

O godz.12.00 uroczysta msza święta rozpoczęła się wprowadzeniem sztandarów szkół podstawowych, gimnazjów, ponadgimnazjalnych oraz pocztu sztandarowego z Gimnazjum nr 2 ze Złotowa oraz sztandaru naszego gimnazjum.

Na początku głos zabrał dyrektor Gimnazjum nr 3 pan Mirosław Dudek, który w swoim wystąpieniu zwrócił się do księży z prośbą o modlitwę w intencji naszej szkoły oraz poświęcenie sztandaru.

Po homilii wygłoszonej przez ks.proboszcza Najmowicza nastąpiło uroczyste wprowadzenie sztandaru Gimnazjum nr 3, po czym miał miejsce akt poświęcenia go.

Sztandar zajął miejsce w widocznym miejscu obok ołtarza. Następnie nauczyciele, rodzice i uczniowie przekazali dary ołtarza.

Uczennice naszej szkoły odczytały wyznanie wiary. Po mszy nastąpiło wyprowadzenie sztandarów.

Poczta szkolna

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP