Wszelkie zajęcia w szkole zostają zawieszone do dnia KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. Od 4 maja obowiązuje plan lekcji sprzed pandemii. Zobacz jaki w zakładce INFORMACJE/PLAN...
Sekretariaty szkoły są czynne codziennie w godzinach 8:00-15:00 . OBIADY W SZKOLE - kliknij
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w zakładce K-WIRUS.

Rocznica urodzin

OBCHODY 110-tej ROCZNICY URODZIN JANINY KŁOPOCKIEJ w Koźminie Wielkopolskim

Na zaproszenie Burmistrza Miasta Koźmina Wielkopolskiego oraz Prezesa Stowarzyszenia Rodu Kłopockich dyrektor Mirosław Dudek uczestniczył w uroczystościach 110-tej rocznicy urodzin autorki znaku graficznego Rodła Janiny Kłopockiej.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Św. Wawrzyńca. Po mszy wszyscy uczestnicy przeszli pod budynek Sali widowiskowo-kinowej „Mieszko”, gdzie Burmistrz Koźmina Wielkopolskiego oraz Przewodniczący Rodu Kłopockich odsłonili tablicę pamiątkową poświęconą Janinie Kłopockiej autorce Rodła. Następnie w sali widowiskowo-kinowej odbyło się widowisko poświęcone pamięci Janiny Kłopockiej. Na zakończenie uroczystości Przewodniczący Stowarzyszenia Rodu Kłopockich Pan Krzysztof Kłopocki wręczył wyróżnionym gościom okolicznościowe medale pamiątkowe oraz książkę o Janinie Kłopockiej wydanej dzięki staraniom autora Pana Tomasza Lisowskiego oraz Stowarzyszenia Rodu Kłopockich. Wśród wyróżnionych był również dyrektor Mirosław Dudek. Medal pamiątkowy oraz książka o Janinie Kłopockiej wzbogacą zbiory umieszczone w szkolnej izbie pamięci poświęconej nadaniu Naszej placówce imienia „Znaku Rodła”. Wiecej informacji znajdziesz na stronie internetowej RODU KŁOPOCKICH

 

dROGI UczniU
Możesz skorzystać z platformy:
e-podręczniki
zdalne lekcje
sprawdź swoją wiedzę
Materiały dla klas 4-7 - KLIKNIJ
ÓSMOKLASISTO zajrzyj koniecznie:
1. Informator o egzaminie ósmoklasisty KLIKNIJ
2. Wykonaj zadania: KLIKNIJ
szkoła promująca zdrowie
mleko i owoce w szkole

facebook RADY RODZICÓW
nasze certyfikaty
Konto Rady Rodziców
Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.
BIP/EPUAP
KLIKNIJ
BIP lub EPUAP
Poczta szkolna