Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2024 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali inscenizację i piosenki dedykowane nauczycielom i pracownikom szkoły, wyrażając swoją wdzięczność i szacunek z okazji ich święta. W przedstawionej scence w humorystyczny sposób ukazano również codzienne życie szkoły. Po przedstawieniu głos zabrała p. dyrektor Anna Grodecka, życząc pracownikom oświaty, administracji i obsługi dużo entuzjazmu i pozytywnej motywacji do pracy z uczniami, satysfakcji z osiąganych przez nich sukcesów i jak najmniej kłopotliwych sytuacji na co dzień oraz spełnienia zawodowych i osobistych marzeń.
Na zakończenie apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

Dzień Edukacji Narodowej