SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie

Zabawa, zabawa, zaba… PIKNIK!

24.06.2024r.

Ach, co to było za wydarzenie! Dnia 20 czerwca 2024r. w naszej placówce odbył się piknik szkolny. Uczniowie mogli spędzić ten czas tak jak chcieli. Grali w karty, rozwiązywali zagadki i kalambury, czytali, bawili się lub po prostu odpoczywali. Ponadto niektórzy wychowawcy przygotowali dla swoich klas lody lub pizzę. Dodatkowo uczniowie mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego grali w siatkówkę i tenisa stołowego oraz kometkę. Atrakcją był taniec „Belgijki”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkim dopisywały humory. Było dużo śmiechu i zabawy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Zabawa, zabawa, zaba… PIKNIK!

Skip to content