SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie

„Niech żyje bal…”

24.06.2024r.

We wtorkowe popołudnie i wieczór 04.06.2024r. odbył się w naszej szkole bal ósmoklasistów. Rozpoczął się od tradycyjnego poloneza, którego obejrzeć przybyli nauczyciele, rodzice i wiele innych osób. Przepięknie ubrani, lekko zestresowani lecz skoncentrowani uczniowie klas ósmych dostojnie odtańczyli nasz narodowy taniec, za który otrzymali ogromne owacje.

Po zakończeniu tańca miała miejsce część oficjalna, w której uczniowie podziękowali wszystkim swoim nauczycielom oraz osobom, które pomogły zorganizować bal. Po oficjalnym rozpoczęciu, wszyscy się posilili i rozpoczęli prawdziwą zabawę trwającą do wieczora. Absolwenci tańczyli, śpiewali i skakali w świadomości, że to była ich ostatnia wspólna zabawa w szkole podstawowej.

„Niech żyje bal…”

Skip to content