SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie

Piątkowy Dzień Dziecka

04.06.2024r.

Na początku czerwca, jak co roku, obchodzimy Dzień Dziecka. W tym roku szkolnym pierwszy czerwca przypadł w sobotę, dlatego też w naszej szkole świętowaliśmy w poniedziałek 3 czerwca 2024r.

Pani Natalia Połeć wraz z p. Marleną Olszewską, p. Barbarą Dzich, nauczycielami wychowania fizycznego i z pomocą  nauczycieli i wychowawców zorganizowały naszym dzieciom gry i zabawy integracyjno-sprawnościowe na kilkunastu stacjach na terenie szkoły. Były to m.in. malowanie twarzy, portrety nauczycieli, rymowanki o szkole , skoki w workach, rzuty do kosza oraz wiele innych zadań do wykonania.

Klasa miała wykonać wszystkie zadania i na każdej stacji otrzymać akceptację opiekuna stanowiska w postaci pieczątki na liście zadań.

Po ukończeniu wszystkich konkurencji klasa otrzymała dyplom oraz słodki upominek od pani dyrektor.

W międzyczasie na dziedzińcu szkoły odbyły się dla wszystkich zajęcia ZUMBY prowadzone przez profesjonalną trenerkę. Uczniowie (i nie tylko) świetnie się bawili tańcząc w rytm muzyki pod okiem specjalistki.

Piątkowy Dzień Dziecka

Skip to content