Uczniowie lub ich rodzice proszeni są o odbieranie świadectwa szkolnego w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00-12:00 do dnia 10 lipca.
Sekretariaty szkoły są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Nowinki

zakończenie roku szkolnego 2019/2020
klasy ósme

Tegoroczni absolwenci spotkali się na uroczystości, gdzie dyrektor Szkoły p. Mirosław Dudek wręczył statuetki najlepszym uczniom z poszczególnych przedmiotów oraz srebrne tarcze i świadectwa z wyróżnieniem.

20200626_123734

W klasie 8a świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:
1. Grzegorz Dudkiewicz
2. Daria Brodecka
3. Sebastian Osuch
Grzegorz i Daria również otrzymali srebrną tarczę.
dud

Za najwyższe osiągnięcia szkolne uczniowie otrzymali również honorowy tytuł, a dyrektor Szkoły poszczególnym uczniom wręczył statuetkę:
– NAJLEPSZY ABSOLWENTGrzegorz Dudkiewicz,
Grzegorz otrzymał również statuetkę dla najlepszego matematyka, fizyka i chemika oraz kolegi.

– NAJLEPSZY historyk i geograf to Daria Brodecka,
– NAJLEPSZY sportowiec to Sebastian Osuch.
8b

W klasie 8b świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:
1. Jakub Piekarski
2. Klaudia Łapkiewicz
3. Michał Kalinowski
4. Lena Wnuk
Jakub i Michał otrzymali również srebrną tarczę.
W klasie 8b statuetki otrzymali;
– NAJLEPSZY polonistaKlaudia Łapkiewicz,
– NAJLEPSZY plastykLena Wnuk.

Świadectwa za rok szkolny 2019/2020

k

W dniu 26 czerwca uczniowie odebrali w budynku szkoły świadectwa szkolne. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:
w KLASIE IVA
1. Maja Kolasińska
2. Fabian Kolasiński
3. Filip Kuriata
4. Łukasz Kupś
5. Agata Fryczyńska
6. Piotr Szpakowski
7. Natalia Pakalska
8. Patryk Dobosz
9. Lena Goyk
w KLASIE IVB
1. Nina Szalczewska
2. Dawid Rodzik
w KLASIE VA
1. Mateusz Brzozowski
2. Arkadiusz Sowiński
3. Łukasz Treichel
4. Lena Ciesielska
w KLASIE VB
1. Witold Olszewski
2. Leon Marcinkowski
3. Nadia Tajar
4. Alicja Kurzyńska
5. Kinga Łąsiak
6. Maksymilian Michalski
7. Bartosz Bednarski
8. Karolina Milewska
w KLASIE VC
1. Alicja Rutkiewicz
2. Mateusz Gryk
3. Paweł Cichy
4. Maciej Dąbrowski
5. Igor Dudkiewicz
6. Wiktor Woźniak
7. Jakub Darda
8. Paweł Halik
9. Julia Wielgosz
10. Oskar Chałupka
11. Wiktoria Kiełbowska
12. Roksana Karbownik
13. Alan Kijewski
w KLASIE VD
1. Maja Siejka
2. Kamil Szymański
3. Natalia Rudzińska
4. Zuzanna Ronowicz
5. Tymoteusz Słoniewski
w KLASIE VIA
1. Paweł Daszewski
2. Oskar Lisowski
w KLASIE VIB
1. Julia Fryczyńska
2. Weronika Piątek
3. Karol Kraśnicki
4. Weronika Żuromska
5. Olaf Stępniak
w KLASIE VIC
1. Wiktoria Traczyk
2. Szymon Ostrowski
w KLASIE VIIA
1. Igor Kowalczyk
w KLASIE VIIB
1. Lena Łompieś
2. Aleksandra Krauze
3. Joanna Rutkiewicz
4. Kornelia Więciarz
5. Julia Szczypińska
6. Zuzanna Kamińska
7. Oliwia Młot
8. Paweł Kalinowski
9. Kacper Buchowiecki
w KLASIE VIIC
1. Amelia Gadomska
2. Nikola Marchlewicz

Oliwia Młot – wyróżnienie

image0

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020 Oliwia Młot z klasy 7b otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy Oliwii i jej rodzicom.

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna