Wszelkie zajęcia w szkole zostają zawieszone do dnia KOŃCA ROKU SZKOLNEGO. Od 4 maja obowiązuje plan lekcji sprzed pandemii. Zobacz jaki w zakładce INFORMACJE/PLAN...
Sekretariaty szkoły są czynne codziennie w godzinach 8:00-15:00 . OBIADY W SZKOLE - kliknij
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w zakładce K-WIRUS.

Gimnazjada 2017

sporty zimowe

Tegoroczna impreza, która odbyła się 9 grudnia w sali gimnastycznej budynku przy ul. Kamiennej pod hasłem SPORTY ZIMOWE miała charakter nieco inny niż poprzednie. Głównym celem było zintegrowanie społeczności gimnazjalnej i nowych uczniów w budynku na Kamiennej oraz tych którzy zawitają w nasze progi w następnym roku szkolnym. Zatem w GIMNAZJADZIE udział wzięli uczniowie klas szóstych, siódmych oraz klas drugich i trzecich integracyjnych gimnazjalnych. Uroczystość prowadził MIKOŁAJ w osobie p. Andrzeja Hajdukiewicza, za część sportową odpowiadała p. Elżbieta Gola, nad artystami pieczę pełniła p. Elżbieta Leśniewska, za część polegającą na wykazaniu się wiedzą odpowiedzialna była p. Dorota Buchowiecka, a całość przygotowała i zorganizowała jak co roku p. Mariola Kalińczak.

dROGI UczniU

Możesz skorzystać z platformy:
e-podręczniki
zdalne lekcje
sprawdź swoją wiedzę
Materiały dla klas 4-7 - KLIKNIJ
ÓSMOKLASISTO zajrzyj koniecznie:
1. Informator o egzaminie ósmoklasisty KLIKNIJ
2. Wykonaj zadania: KLIKNIJ

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna