Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

Lekkoatletyka 2012

FINAŁ WOJEWÓDZKICH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH 

12 kwietnia 2012r.w Sztumie odbyły się finały Wojewódzkich Biegów Przełajowych, w których udział wzięły dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły. Wsród dziewcząt udział wzięły Justyna Lyp i Agata Nowicka. Spośród chłopców Damian Benderski i Zbigniew Jost, który zajął PIERWSZE miejsce. Gratulacje....

~Natalia Archacka 
 

INDYWIDUALNE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

30 marca 2012r.w Prabutach odbyły się Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe, w których udział wzięły dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły.  Wsród dziewcząt Justyna Lyp zajęła miejsce drugie, a Agata Nowicka trzecie. Natomiast wsród chłopców Zbigniew Jost zajął miejsce pierwsze,  a Damian Benderski miejsce drugie.

~Natalia Archacka 
 
 
   

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna