Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

Unihokej 2012/13

ZAWODY SPORTOWE - UNIHOKEJ CHŁOPCÓW 2012 Dnia 30 pażdzernika 2012r. w naszej szkole odbyły sie zawody sportowe w unihokeja chłopców. Drużyna Gimnazjum Nr 3 w składzie: Damian Romanowski, Patryk Milewski, Kamil Doroś, Gracjan Sojka, Adrian Szalczewski, Sebastian Gwóźdź, Przemysław Kamieniecki, Kacper Benderski, Patryk Poświata, Piotr Młyńczak, Damian Lewandowski,po zacietej walce zajeła II miejsce wynikiem 4:3. ZAWODY SPORTOWE-UNIHOKEJ DZIEWCZĄT 2012 Dnia 26 pażdzernika w naszej szkole odbył miejski etap zawodów w unihokeja dziewcząt. Drużyna dziewcząt Gimnazjum Nr 3 w składzie:Paulina Obiała, Magda Beczek, Paulina Zawalich, Pamela Marchlewska, Weronika Bruszczak, Patrycja Cygnowska, Ola Babiarz, Agata Nowicka, Martna Ziołkowska, Marta Ziółkowska, zajęła II miejsce z wynikiem 3:0.

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna