Uczniowie lub ich rodzice proszeni są o odbieranie świadectwa szkolnego w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00-12:00 do dnia 10 lipca.
Sekretariaty szkoły są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

WOŚP 2016

WOŚP W TRÓJCE

10 stycznia już po raz XXIV zagrała WOŚP. Już od samego rana na miasto wyruszyło 33 Wolontariuszy, którzy z uśmiechem na twarzy witali naszych mieszkańców. Po zbiórce wszyscy chętnie przybyli do baru na gorącą i pyszną  zupę. W kawiarence „Pod serduszkiem”, można było wypić aromatyczną kawę i zjeść pyszne ciasto. W szkole pojawiło się wiele dzieci, które nie odstępowały loterii fantowej. Do największych atrakcji należał tradycyjny już mecz piłki siatkowej Rada Miasta – Rada Powiatu, do którego sportowcy podeszli bardzo profesjonalnie. Po długiej i ciężkiej walce wygrała Rada Miasta. Podczas meczu wylicytowano koszulkę i zegar z logo WOŚP. Nabywcą koszulki został pan Jerzy Śnieg a zegara pan Kazimierz Gorlewicz. Całą oprawę muzyczną i licytacje poprowadził pan Piotr Traczyk.

Ten dzień zapamiętamy wszyscy jako gorący i miły. Zapewne taki dzień nie tylko przyczynił się do zebrania dużej ilości pieniędzy tj. 3200zł, które zostały przeznaczone na konto fundacji WOŚP, ale również sprawiły, że cała społeczność środowiska szkolnego zintegrowała się i dobrze bawiła!

Serdeczne podziękowania należą się sponsorom, rodzicom i uczniom, ponieważ bez nich nie byłoby tak wspaniałej i głośnej Orkiestry. Szczególne podziękowania dla opiekunów Wolontariuszy: Joanny Zalewskiej, Jolanty  Małkiewicz, Alicji Grochockiej, Moniki  Mirosław, Ireny Lewkowicz, Anny Marcinkowskiej, Andrzeja  Krystoforskiego, Jarosława Szumowskiego.

[Autorka tekstu: M.Szarłan]
WOLONTARIUSZE WOŚP

Wolontariusze kolejnego finału WOŚP: Michał Zboiński, Monika Wyczling, Dawid Serocki, Patryk Bińczak, Sebastian Aniołkowski, Paula Marcinkowska, Sara Tul, Aleksandra Mirosław, Klaudia Słońska, Natalia Szuba, Kasia Pilwińska, Weronika Lewkowicz, Piotr Małkowski, Kacper Sikorski, Nikola Góralska, Zuzanna Arszyńska, Sandra Krystoforska, Julia Koralewska, Gabrysia Śliwińska, Agata Śliwińska, Wiktoria Damaziak, Weronika Piotrowska, Malwina Gawrońska, Daria Korzeniewska, Weronika Składowska, Aleksandra Czarnuch, Dominika Mirosław, Paulina Blonkowska, Wiktoria Krysztofiak, Zuzanna Muzolf, Aleksandra Podgórska, Kacper Wicik, Martyna Małkowska.

 

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna