Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

2011/2012

  • II miejsce w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych
Skład sztafety: Wiśniewska Ola, Wiśniewska Magda, Zawalich Paulina, Dolecka Karolina, Kreft Natalia, Majewska Maja,Patrycja Celmer, Agata Nowicka, Marchlewska Pamela.  
  •  I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w podczas zawodów miejskich w unihokeju podczas zawodów miejskich Skład drużyny dziewcząt był następujący: Maria Wodzińska, Maja Majewska, Paulina Zawalich, Paulina Obiała, Paulina Greglewska, Angela Głowacka, Natalia Kreft. W finale dziewczęta wygrały z Gimnazjum nr 2 - 5:3.
 
  • 1 miejsce w szkolnych  rozgrywkach tenisa stołowego

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna