Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

Wręczenie zaświadczeń

Przeżyjmy to jeszcze raz…

Nasi laureaci na Politechnice Gdańskiej

            16 kwietnia 2014 r. siedmioro uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w uroczystości wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych, które odbyły się w roku szkolnym 2013/2014. W gali, która miała miejsce w auli Politechniki Gdańskiej, uczestniczyli laureaci z województwa pomorskiego. Uczniom towarzyszyli rodzice, opiekunowie, nauczyciele. W bieżącym roku szkolnym nasze gimnazjum znalazło się w gronie najlepszych szkół województwa pomorskiego i zajęło, dzięki sukcesom naszych uczniów, zaszczytne 4 miejsce.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy!

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna