Uczniowie lub ich rodzice proszeni są o odbieranie świadectwa szkolnego w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00-12:00 do dnia 10 lipca.
Sekretariaty szkoły są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Zajęcia pozalekcyjne

 w roku szkolnym 2016/17
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
PRZEDMIOTNAUCZYCIELTERMIN
Język polskiJolanta Małkiewiczczwartek 13:45-15:30
MatematykaZbigniew Warczakśroda 14:30-15:30
GeografiaGrażyna Koseckapiątek 13:30-14:15
BiologiaEwa Machlikponiedziałek 14:40-15:25,
ChemiaAnna Grodeckawtorek 14:30-15:15 i piątek 8.00-8.45
Język niemieckiDobromiła Iwanowiczwtorek 7:10-8:45
Język angielskiAgnieszka Barakatwtorek 8:00-8:45 i czwartek 8:00-8:45
Andźelina Rosińskaczwartek 14:40-15:25
Iwona Muchlińska-Palakśroda 14:40-15:25
HistoriaJarosław Szumowskiwtorek 14:40-16:10
Marzena Szarłanponiedziałek 15:30-17:00
Szkolny Klub EuropejskiMarzena Szarłanpiątek 16:30-18:00
koło teatralneKatarzyna Stanikowska
Maria Kapuścińska
środa 15:30-17:00
koło muzyczneJacek Strociakponiedziałek 14:40-15:15 i środa 14;40-16:10
koło plastyczneElżbieta Leśniewskaśroda 14:30-16:00
koło biblijneJadwiga Jarzyńskaponiedziałek 14:40-16:20
Małgorzata Ciepielewskaśroda 14:40-15:25
koło kreatywnego myśleniaAnna Nowakwtorek 7:45-8:45
koło biblioteczneBeata Moospiątek 8:00-9:00
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
język polskiMaria Kapuścińskaklasa 3d wtorek 8:00-8:45
klasa 2c,e czwartek 13:45-14:30,
klasa 1b,d poniedziałek 13:30-14:15,
klasa 1e środa 14:30-15:15
Jolanta Małkiewiczklasa 3c - wtorek 7:10-7:55
Katarzyna Stanikowskaklasa 2d poniedziałek 8:00-8:45
klasa 3a piątek 7:05-7:55
Aleksandra Wojtkiewiczklasa 1c,f środa 8:00-8:45,
klasa 2b środa 8:00-8:45,
klasa 3b wtorek 8:00-8:45,
klasa 1c piątek 8:55-9:40
język angielskiMonika Inglotśroda 7:15-8:00 i 8:00-8:45
Iwona Muchlińska-Palakklasa 3b czwartek 13:45-14:30,
klasa 3e czwartek 14:40-15:25
Agnieszka Barakatczwartek 14:30-15:15
Andżelina Rosińskaklasa 3a poniedziałek 14:40-15:25,
klasa 3d wtorek 7:10-7:55
język niemieckiAnna Grabowskaponiedziałek 8:00-8:45
Dobromiła Iwanowiczklasa 2d środa 14:30-15:15
MatematykaAgnieszka Parafiniukponiedziałek 14:40-15:25 i czwartek 8:00-8:45
Elżbieta Lipskaklasa 3b poniedziałek 8:00-8:45 i 14:30-15:15,
klasa 1e piątek 7:05-7:50
klasa 1e 8:00-8:45
Agnieszka Parafiniukklasa 3d środa 7:10-7:55,
klasa 2b środa 14:40-15:25
Piotr Obódklasa 2d środa 14:40-15:25
klasa 3c poniedziałek 14:40-15:25
klasa 1f poniedziałek 8:00-8:45
Kowalczuk Wiolettaklasa 1d środa 15:30-16:15,
fizykaKowalczuk Wiolettaklasa 2a,c,d czwartek 14:40-15:25
SOCJOTERAPIAJarosław Szumowskiśroda 6:45-7:45
LOGOPEDIAKatarzyna Stanikowskawtorek klasa 2a 8:00-8:45;
środa klasa 2d 14:40-15:25;
czwartek klas 3d 8:00-8:45
piątek klasa 3b i 2b 13:30-14:30
REWALIDACJAAnna Nowakklasa 3a
wtorek 8:45-9:45 i 9:45-10:45
środa 7:00-8:00 i 10:35-11:35
Dorota Buchowieckaklasa 2a środa 14:30-15:30 i czwartek 7:50-8:50
klasa 1a poniedziałek 9:40-11:40, wtorek 13:40-14:40, środa 7:50-8:50 czwartek 8:50-9:50 i 13:40-14:40
Małgorzata Grzędzickaklasa 1b
poniedziałek 7:55-8:55 i 14:30-15:30,
wtorek 7:55-8_55,
środa 7:50-8:50 i 13:30-15:30
Krzysztofa Reszczyńskaklasa 2a poniedziałek 12:35-14:35, środa 14:40-15:40 i piątek 7:55-8:55
klasa 2b czwartek 12:35-13:35 i piątek 12:35-13:35
Aleksandra Wojtkiewiczklasa 2a poniedziałek 7:40-9:40
ZAJ. KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNEJarosław Szumowskiklasa 2e,a poniedziałek 6:50-7:50
klasa 1c,e wtorek 7:50-8:50,
klasa 1f poniedziałek 14:40-15:40,
klasa 3d i 2b środa 6:50-7:50,
klasa 2d czwartek 13:40-14:40
Jolanta Małkiewiczklasa 3a,c poniedziałek 6:55-7:55,
klasa 1a środa 7:45-8:45
klasa 1b,d piątek 7:45-8:45
   

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna