Od 1 września br. w naszej szkole będzie obowiązywał dziennik elektroniczny - LIBRUS SYNERGIA. Login i hasło do e-dziennika uczniowie otrzymali od wychowawcy w dniu rozpoczęcia nauki. Link logowania do LIBRUS SYNERGIA znajduje się w zakładce INFORMACJE.
W przypadku kłopotów z logowaniem proszę napisać e-maila na adres grzedzicka2020@wp.pl

30-lecie

14 października 2013 roku Dzień Nauczyciela w naszym gimnazjum był wyjątkowy, bo obchodziliśmy 30-lecie szkoły. Na uroczystości zaproszeni zostali wszyscy dyrektorzy, byli pracownicy jeszcze aktywni zawodowo oraz emerytowani nauczyciele. Podczas apelu pierwszemu dyrektorowi, panu Januszowi Walorowi, wręczono symboliczne klucze do szkoły. Zaproszeni goście mogli podziwiać wystawy, na których zaprezentowane zostały pamiątki związane z historią szkoły. Uczniowie i goście oglądali również filmy z najnowszej historii tj. nadania imienia Znaku Rodła oraz film z obchodów 20-lecia szkoły. Niepracujący już w zawodzie byli nauczyciele mieli okazję przypomnieć sobie stare czasy i przeprowadzili lekcje "z przymrużeniem oka", w wesołym nastroju oraz z udziałem widzów, zaproszonych gości i uczniów. Pan Waldemar Kustosz przeprowadził lekcję biologii, a p. Zdzisław Hajdukiewicz lekcję wychowania fizycznego. Nauczyciele wspominali czas, kiedy pracowali w naszym gimnazjum. Uczestnicy uroczystych obchodów Dnia Nauczyciela obejrzeli widowisko słowno-muzyczne "Przychodzimy, odchodzimy..." w wykonaniu naszych gimnazjalistów i zaproszonych do programu absolwentów. W czasie programu gości nie opuszczała wesołość. Jednak chwilami trudno było ukryć wzruszenie.

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna