Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

Matematyczny dla sp

III POWIŚLAŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ODKRYWAMY TALENTY”

 Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie matematycznym „Odkrywamy talenty”. Celem konkursu jest: - budzenie aktywności uczniów, - rozwijanie pamięci oraz umiejętności abstrakcyjnego myślenia i logicznego rozumowania, - rozwijanie spostrzegawczości i wyobraźni, - przygotowanie do korzystania z matematycznej wiedzy w sytuacjach życia codziennego. Konkurs odbędzie się w  marcu 2017 r. w Gimnazjum nr 3 im. Znaku Rodła w Kwidzynie. Może w nim wziąć udział 3 uczestników z każdej szkoły. Opiekunów zapraszamy do sprawdzania prac konkursowych. Przewidujemy cenne nagrody. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 3 marca 2017 r., na adres podany w nagłówku strony internetowej szkoły.

Organizator: nauczyciele matematyki, osoba odpowiedzialna: Zbigniew Warczak

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna