Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

wykonaj zadania

KLIKNIJ - Materiały e-learningowe EQURS.PL, przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
PLIKI DO POBRANIA:

z j. angielskiego:
ARKUSZ EGZAMINACYJNY WYKONAJ PO 30 MARCA - klik - przykladowy-arkusz-egzaminacyjny
- test1-grupa-a - test1-grupa-b
- test2-grupa-a
- test2-grupa-b
- test3-grupa-a
- test3-grupa-b
- test5-grupa-a
- test5-grupa-b
- test6-grupa-a
- test6-grupa-b
Z MATEMATYKI - klasa 8b
arkusz 1
arkusz 2
arkusz 3
Zadania z chemii dla kl.8: Drodzy uczniowie, zadania z chemii do wykonania na ten tydzień. Proszę o przeczytanie tematu: Tłuszcze. Następnie w zeszycie przedmiotowym należy:  wymienić składniki chemiczne żywności i miejsce ich występowania  wyjaśnić rolę składników chemicznych żywności w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu  podzielić tłuszcze ze względu na pochodzenie i stan skupienia  opisać właściwości fizyczne tłuszczów  wyjaśnić charakter chemiczny tłuszczów Należy obejrzeć doświadczenie umożliwiające odróżnienie tłuszczu nienasyconego od nasyconego (https://prezi.com/u81vllz1hp_k/jak-odroznic-tuszcze-nasycone-od-nienasyconych/), wykonać rysunek, podać obserwacje i wnioski. Zeszyty przedmiotowe zostaną sprawdzone po powrocie do szkoły. Pozdrawiam, życzę zdrowia i miłej nauki.

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna