portal Librus synergia

W celu uzyskania dostępu (loginu i hasła) do dziennika LIBRUS należy wysłać e-mail na adres grzedzicka2020@wp.pl

 

styczeń 2020

WOŚP w SP5
img_7440
10 stycznia w naszej szkole już po raz XXVIII zagrała WOŚP. Już od samego rana w kawiarence „Pod serduszkiem”, można było zjeść pyszne ciasta, upieczone przez rodziców naszych uczniów. Do bardzo popularnych należała loteria fantowa oraz koncert, w którym wystąpili: Oskar Terpiłowski, Jan Nowak, Łucja Radomińska, Kornelia Więciarz i Aleksandra Krauze. Do największych atrakcji należał tradycyjny już mecz piłki siatkowej Samorząd Miasta – Samorząd Powiatu, do którego sportowcy podeszli bardzo profesjonalnie. Po długiej i ciężkiej walce wygrał Samorząd Miasta. Podczas meczu wylicytowano koszulkę z logo WOŚP. Całą oprawę muzyczną i licytacje poprowadził pan Piotr Traczyk. 12 stycznia grupa Wolontariuszy kwestowała oraz prowadziła sklepik na hali przy ulicy Wiejskiej, którym należą się wielkie podziękowania: Aleksandra Miloch, Wiktoria Traczyk, Wiktoria Nowak, Martyna Łobocka, Nicola Szymańska, Klaudia Łapkiewicz, Amelia Lisewicz, Igor Kowalczyk, Jan Zawadzki, Jakub Piekarski, Amelia Gadomska, Jakub Wierzejski, Grzegorz Dudkiewicz, Michał Kalinowski, Paweł Kalinowski, Oskar Terpiłowski Te dni zapamiętamy jako kolorowe i owocne. Zapewne takie dni nie tylko przyczyniały się do zebrania dużej ilości pieniędzy tj. 6,878,58, które zostały przeznaczone na konto fundacji WOŚP, ale również sprawiły, że cała społeczność środowiska szkolnego zintegrowała się i dobrze bawiła! Serdeczne podziękowania należą się sponsorom, rodzicom i uczniom, ponieważ bez nich nie byłoby tak wspaniałej i głośnej Orkiestry. Szczególne podziękowania dla opiekunów Wolontariuszy: Wioleta Traczyk,Teresa Gadomska,Wioleta Kowalczyk, Justyna Dudkiewicz, Dominika Lisewicz. Dziękujemy! [Tekst i zdjęcie: M.Szarłan]
konkurs geograficzny - cała czwórka uczniów awansowała do etapu wojewódzkiego
geogr 1. Lena Łompieś 2. Daria Brodecka 3. Grzegorz Dudkiewicz 4. Sebastian Osuch
To uczniowie naszej szkoły, którzy awansowali do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego. Uczniów przygotowała nauczycielka geografii p. Grażyna Kosecka. Serdeczne gratulacje dla LENY, DARII, GRZRGORZA i SEBASTIANA oraz ich rodziców i nauczycielki.
wielki sukces leny
lena
Uczennica klasy 7b LENA ŁOMPIEŚ biorąca udział w kuratoryjnym Konkursie Języka Polskiego awansowała do etapu wojewódzkiego. Lenę do konkursu przygotowała jej polonistka p. Małgorzata Blonkowska. Serdeczne gratulacje dla LENY, jej rodziców i nauczycielki.

Poczta szkolna

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 40 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP