Podczas nauczania zdalnego niezbędne jest posiadanie w domu komputera z dostępem do internetu. Prosimy o zabezpieczenie tych potrzeb.
Szkoła nie gwarantuje pomocy w zakresie użyczenia komputerów dla uczniów do domu.
W przypadku problemów z logowaniem do systemu LIBRUS SYNERGIA klas 4-8 należy napisać e-maila z prośbą o login/hasło na adres grzedzicka2020@wp.pl

Siatkówka 2012/13

IV MIEJSCE W FINAŁACH POWIATOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

10 kwietnia 2013r w Sadlinkach, odbył się finał powiatowy w piłkę siatkową chłopców, wzięły w nim  udział drużyny z Sadlinek, Prabut, Gardei, Nebrowa i Kwidzyna. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna z Sadlinek, nasi chłopacy  zajęli IV miejsce. Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:Frelek Piotr IIIf, Lewandowski  Dawid IIIf, Sojka Gracjan IIIf, Urbanowicz Patryk IIIe, Piowczyk Filip IIIe, Doroś Kamil IIb, Bojanowski Patryk IIb, Kowalski Paweł IIb, Milewski Patryk IIe.

I MIEJSCE W FINAŁACH POWIATOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

  4 kwietnia 2013r. w naszej szkole odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt, w którym uczestniczyły drużyny z Gimnazjum nr2 z Kwidzyna, Gimnazjum z Gardei, Gimnazjum z Prabut, Gimnazjum z Nebrowa. Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki: Bruszczak Weronika IIIf, Beczek Magdalena IIIf, Komorniak Wiktoria IIIf, Zawalich Paulina IIIf, Obiała Paulina IIIf, Szwed Bernadeta IIIf, Marchlewska Pamela IIIf, Głowacka Angelika IIIf, Zwidryn Beata IIIf, Babiarz Aleksandra If, Kowalska Agata IIf, Gral Anna IIf, Celmer Patrycja IIf, Ziółkowska Marta IIf, Berent Martyna IIf,Nowicka Agata IIf ,Dobiasz Natalia IIf. Dziewczyny wywalczyły pierwsze miejsce, dostając się do półfinałów wojewódzkich w piłce siatkowej, które odbędą się w Malborku.

GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - PIŁKA SIATKOWA

27.02.2013r w naszej szkole, odbyły się międzyszkolne rozgrywki w piłkę siatkową w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. Chłopcy z naszej szkoły przeszli do etapu powiatowego, wygrywając z Gimnazjum nr2 2:0. Naszą szkołę reprezentowali:
 1. Frelek Piotr IIIf
 2. Lewandowski  Dawid IIIf
 3. Sojka Gracjan IIIf
 4. Urbanowicz Patryk IIIf
 5. Piowczyk Filip IIIf
 6. Doroś Kamil IIb
 7. Bojanowski Patryk IIb
 8. Kowalczyk Paweł IIb
 9. Milewski Patryk IIe
 10. Kłosowski Michał IIb
 11. Kupś Dominik IIc
28.02.2013r w rozgrywkach Międzyszkolnej  Gimnazjady Młodzieży Szkolnej zagrały dziewczęta z klasy III f i przeszły do etapu powiatowego. W turnieju wzięły udział:
 1. Bruszczak Weronika IIIf
 2. Beczek Magdalena IIIf
 3. Szwed Bernadeta IIIf
 4. Zawalich Paulina IIIf
 5. Obiała Paulina IIIf
 6. Marchlewska Pamela IIIf
 7. Głowacka Angelika IIf
 8. Komorniak Wiktoria IIIf
 9. Zwidryn Beata IIIf

Więcej zdjęć w galerii...

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Dnia 10 listopada 2012 r. w Kwidzynie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IIIf (Weronika Bruszczak, Bernadeta Szwed, Magda Beczek), które zajęły 1 miejsce!!! Gratulujemy...      

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP/

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna