ZAPISY DO szkoły

W zakładce DLA RODZICÓW znajdują się informacje na temat rekrutacji do klasy pierwszej oraz do oddziału przedszkolnego. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Wszystko czerwone czyli szkolne walentynki

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

11 lutego w Piątce obchodzono dzień bezpiecznego internetu. W klasach 1-3 nawiązano do tematu w ramach edukacji TIK. W klasie 2B odbyły się zajęcia pod hasłem „Dzień bezpiecznego Internetu” w pracowni komputerowej. Po tematycznej rozmowie wykonano plakaty. W ramach „Edukacyjnego Klubu Dyskusyjnego” z członkami z Koła Przyjaciół Biblioteki podjęto debatę na trudny temat „fake news” w sieci. W szkolnej bibliotece zaktualizowano stanowiska komputerowe i wywieszono plakat pt. „Zasada mądrych dzieci w sieci”. Jesteśmy świadomymi użytkownikami internetu. Zajęcia prowadziły p. Izabela Zwidryn i p. Dorota Łoś. #DBI2020


Bal karnawałowy 2020

Kolejny tydzień nauki rozpoczął się z przytupem. 10 lutego zamiast uczniów do Piątki przybyły wesołe zwierzaki, te baśniowe, domowe i te egzotyczne oraz ich przyjaciele. To znaczy, że czas na Bal karnawałowy 2020. Tegoroczny motyw to „Zwierzęta i ich przyjaciele”. Mogliśmy zobaczyć pomysłowe stroje zgodne z tematem balu. Wodzirejem w tym roku była pani pingwin Magdalena Paczkowska, a didżejki podjął się Filip z 2B. Niech żyje bal!


Z wąsami i w okularach

bal

W środę 5 lutego w świetlicy odbył się bał karnawałowy. W tym roku temat balu brzmiał „Z wąsami i w okularach”. W związku z tym przed godziną trzynastą w świetlicy zaroiło się od okularników, wąsatych panów i zwierzątek. Zabawę rozpoczęliśmy od grupowych zdjęć dzieci. Potem do pracy ruszyła specjalistka od muzyki i tańców czyli pani Kamilka. W przerwie balu był słodki poczęstunek – ciastka i napoje, za które bardzo dziękujemy rodzicom. Poczęstunek uroczyście rozpoczął wystrzał z szampana Piccolo – to prezent od rodziców Zosi. Bal zakończył się o planowanym czasie, dzieci zadowolone i zmęczone, jednak aktywnie pomagały przy porządkowaniu sali. Zabawę przygotowały i prowadziły p. Małgorzata Cymuta i p. Kamila Kozieł.

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna