rok szkolny 2021/2022

KLIKNIJ – wyprawka pierwszoklasisty
Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 zostaną podane do informacji na stronie szkoły w późniejszym terminie.

kwiecień

GIMNAZJALIŚCI CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM
przedsz W ramach projektu „Gimnazjaliści czytają przedszkolakom” po raz kolejny udaliśmy się do przedszkola „Radość” do grup: Misiów i Motylków. Tym razem uczennica Monika Najder z kl. 3d przeczytała książkę z serii Martynka.
Autor tekstu i opiekun: Beata Moos

  Gra miejska
  pobrane-1 26 kwietnia w ramach działań Karty Euro 26, Kwidzyn Moje Miasto odbyła się V edycja Gry Miejskiej. Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Projektów Młodzieżowych. Naszą szkołę reprezentowało 6 drużyn. Każda grupa otrzymała kartę zadaniową z zamieszczonymi lokalizacjami stanowisk, które musieli odwiedzić uczniowie i wykonać zadania. Zakończenie odbyło się na terenach Miłosnej, gdzie główną atrakcją było ognisko z kiełbaskami i przejażdżka wozem konnym. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone cennymi nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta Kwidzyna. Pierwsze miejsce i tablety otrzymała drużyna naszej szkoły w składzie; Lena Łompieś, Kornelia Więciarz, Aleksandra Krauze i Oliwia Młot. Gratulacje!!!
  Autor tekstu i opiekun: Marzena Szarłan

   poz Dnia 15 kwietnia 2019 roku odbył się finał powiatowego konkursu organizowanego przez Komendą Powiatową Straży Pożarnej w Kwidzynie, dotyczący zagrożeń związanych z emisją tlenku węgla oraz korzyści płynących z zamontowanych czujek dymu i tlenku węgla w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych. Uczniowie naszego gimnazjum w składzie: FILIP KOCHANOWSKI, DAWID JACKIEWICZ, DOMINIK KRYŃSKI i MICHAŁ BERNATOWICZ wykonali spot filmowy nt: "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa" i zajęli I MIEJSCE. Serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!
   Opiekun i autor tekstu: Krzysztofa Reszczyńska

    Poezja i proza światowa
    poezja 14 kwietnia odbył się Miejsko-Powiatowy Konkurs Recytatorski "Poezja i proza światowa". Zuzanna Kamińska i Lena Łompieś z klasy 6b otrzymały wyróżnienia.
    Pola nadziei
    pola 7 kwietnia podczas "Pól Nadziei" nasza szkoła przygotowała stoisko, na którym znalazły się wypieki i ozdoby ręcznie robione przez uczniów i rodziców. Kolejny raz wspieraliśmy pod opieką pani Natalii Połeć i Marzeny Szarłan działania kwidzyńskiego hospicjum.
    Autor tekstu: Marzena Szarłan

     święto konstytucji 3 maja
     3m Z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja nasza szkoła uczestniczyła w uroczystościach miejskich tego narodowego święta. Podsumowaniem obchodów był referat zaprezentowany przez uczennicę naszej szkoły z klasy 3D gimnazjum Maję Makarewicz.
     Polska – moja Ojczyzna
     pol 4 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się rozstrzygnięcie XVII Powiatowego Konkursu Poetyckiego "Polska – moja Ojczyzna". Uuczniowie naszej szkoły zajęli II i III miejsce; II m-ce Hubert Brzozowski i Maksymilian Budnik III m-ce Amelia Gadomska. Gościem na uroczystości była pisarka Agnieszka Korol, z którą nasi uczniowie mają pamiątkowe zdjęcie.
     DOBRY WYBÓR
     Zapoznaj się z wynikami prac uczniów 4 zadania programu DOBRY WYBÓR: skutki-palenia-tytoniu-6a
     skutki-palenia-tytoniu-6b
     skutki-palenia-tytoniu-6c

Poczta szkolna

lekturki spod chmurki

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP