logowanie uczniów i rodziców do idziennika

W przypadku braku loginu/hasła do idziennika proszę napisać e-maila do administratora prośbę o jego przysłanie podając imię, nazwisko i klasę ucznia (nazwisko i imię rodzica):
1. Klasy 1-3 p. A. Arszyńska - aarszynska@sp5.kwidzyn.pl
2. Klasy 4-8 p. B. Cyborowska-Moch - bmoch@sp5.kwidzyn.pl
lub poprzez idziennik z konta rodzica/ucznia.

ZAPISY DO szkoły

W zakładce DLA RODZICÓW znajdują się informacje na temat rekrutacji do klasy pierwszej i czwartej oraz do oddziału przedszkolnego. Dziecko do naszej szkoły można zapisać codziennie w godzinach od 8:00 do 13:00 w obu budynkach.
Wszelkie zajęcia w szkole zostają zawieszone do dnia 10 kwietnia.
Sekretariaty szkoły są czynne codziennie w godzinach 8:00-13:00 .
OBIADY W SZKOLE - kliknij
WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE K-WIRUS.

zajęcia programowe


Zajęcia programowe


Rozrywki umysłowe zajmują dużą część zajęć świetlicowych. W świetlicy działa kółko łamigłówek „Rusz głową”. Na zajęciach tych, zachęca się uczniów do rozwiązywania w wolnym czasie licznych krzyżówek, rebusów i gier logicznych. W ten sposób pokazuje się uczniom, jak świetną zabawą,
a jednocześnie nauką może być spędzanie wolnego czasu na tzw. „łamaniu głowy” czyli rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju łamigłówek i zagadek logicznych.
Zabawy konstrukcyjne zajmują dużą część zajęć świetlicowych. W świetlicy posiadamy wiele kompletów klocków drewnianych, plastrów, lego.
Zajęcia plastyczno – techniczne
W roku szkolny 2014/2015 powstała tzw. „Galeria Malucha”, która jest kontynuowana do dzisiaj. Swoje prace dzieci ze świetlicy prezentują na tablicach w sali oraz gazetkach szkolnych na korytarzu. Zbieramy prace w teczki małego artysty, które potem zamienimy na Albumy i pochwalimy się nimi przed rodzicami i nauczycielami. Każdy uczestnik tych zajęć walczy o tytuł „Małego Plastyka”, „Wielkiego Malarza”, „Super Sobieradzika”.
Zajęcia origami – są nieocenioną formą zajęć.
Ta metoda wykorzystywana jest przez wychowawców do przygotowania uczniów do wykonania prac na liczne ogólnopolskie, wojewódzkie, miejskie konkursy plastyczne. Wykorzystywanie tej techniki przyczyniło się do stworzenia przez uczniów wielu ciekawych prac, które zdobią pomieszczenia świetlicy, jak i są podstawą do tworzenia wielu wystaw szkolnych.
Uczniowie przebywający w świetlicy mają możliwość uczestnictwa również w zajęciach podejmujących tematykę dobrego wychowania.
Każdego roku przeprowadzany jest konkurs na najlepszego kolegę, koleżankę oraz obchodzony jest w świetlicy Dzień Dobrych Uczynków oraz urodziny dziecka (wg kalendarza).

dROGI UczniU

NIE MARNUJ CZASU, JUŻ DZIŚ MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z PLATFORMY
e-podręczniki
zdalne lekcje
sprawdź swoją wiedzę
Materiały dla klas 4-7 - KLIKNIJ
ÓSMOKLASISTO zajrzyj koniecznie:
1. Informator o egzaminie ósmoklasisty KLIKNIJ
2. Wykonaj zadania: KLIKNIJ

szkoła promująca zdrowie

mleko i owoce w szkole


facebook RADY RODZICÓW

nasze certyfikaty

Konto Rady Rodziców

Prosimy o dobrowolne 30 zł wpłaty na następujące konto bankowe: 41830000090016928630000010 PBS w Kwidzynie z dopiskiem imienia i nazwiska oraz klasy dziecka. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do naszej szkoły wpłata może być dokonana tylko raz.

BIP/EPUAP

KLIKNIJ
BIP lub EPUAP

Poczta szkolna